Кнопка Fenix, AER-02 V2.0 адресована мисливцям, рибалкам, працівникам спецслужб, гравцям у страйкбол. Вона дозволяє винести на певну дистанцію механізм управління роботою підствольного ліхтаря та замінює собою стандартний перемикач.
Корпус кнопки виготовлений з анодованого металу і нагадує звичайний хвостовик ліхтаря. Але замість перемикача, на його торці виведений гнучкий кручений шнур, з'єднаний з контактним майданчиком. Саме на цьому майданчику розташовані кнопки включення ліхтаря та вибір необхідного режиму роботи. Вони працюють беззвучно і розраховані на 100 000 кліків.
Контактний майданчик може бути практично миттєво прикріплений до ствола за допомогою липучки. Відстань від неї до ліхтаря може вибирати в межах 80 см за рахунок розтягування шнура.
Завдяки гарній вологоізоляції тактичною кнопкою можна використовувати навіть під сильним дощем. Як і ліхтарі Fenix, вона відповідає нормам міжнародного стандарту IPX-8.
Особливості:
- Спеціалізована кнопка для тактичних ліхтарів Fenix
- Кругла кнопка натискання на неї забезпечує тривале включення
- Контактна панель для моментальної активації ліхтаря
- Безшумне натискання контактної панелі та кнопки (довжина-30 мм), ресурс 100 000 натискань
- По обидва боки контактної панелі розташовані пази для кріплення
- Витримує тривале натискання при струмі 3А
- Розміри хвостового адаптера: 32 мм (довжина) х 25.4 мм (діаметр)
- Розміри по різьбленні (всередині хвостового адаптера): 22.4 мм х 1.5 мм
- Липучка Velcro для швидкого кріплення
- Повна довжина: 34 см
- Хвостовий адаптер виконаний з алюмінію T6, покриття - жорстке анодування III ступеня жорсткості, стійке до подряпин.
- Кабель виконаний з еластичного поліуретану довжиною 23 см – оптимальна довжина, яка не дозволяє кабелю заплутатися.
- Водонепроникність за стандартом IP68 – повний захист від попадання пилу та сторонніх об'єктів, занурення на 2 метри протягом 30 хвилин
- Чорна матова поверхня підходить для тактичних цілей
- Вага: 40 г
- Сумісність: Fenix FD41, PD35, TK09, TK15, TK22, UC35, TK15C, PD35TAC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кнопка тактична |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 3.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | асоційований метал |
| Артикул | AER-02V20 |
| Захищеність | IPX-8 |
| Кріплення | Міцна липка |
| Кабель | Довжина кабеля 23 см |
| Сумісність | Fenix FD41, PD35TAC, TK15C, UC35, TK22, TK15, TK09, PD35 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Розміри | 32 мм (дліна) х 25.4 мм (диаметр) |
| Мoдель | AER-02 V2.0 |
- Ціна: 1 192 ₴





