Портативний світлодіодний ліхтарик MediaRange ідеально підходить для зовнішнього та внутрішнього освітлення.
Потужний білий світлодіод зі світловим потоком 250 лм висвітлює навіть темні місця до 5 годин. Вбудований акумулятор дозволяє заряджати смартфон або будь-який інший мобільний пристрій, поки ви перебуваєте в дорозі.
Характеристики:
- Світлодіодний ліхтарик з літій-іонним акумулятором: 1800 мАг I 3.7VI 6.66Wh
- Вхід Micro USB: DC 5,0 В⎓1,0 A (5,0 Вт макс.)
- Вихід USB-A1: 5,0 В⎓1,0 А постійного струму (макс. 5,0 Вт)
- Світлова потужність: LED 10 Вт (не замінюється)
- Колір світла: білий
- Світловий потік: 250 лм
- Термін служби світлодіодів: понад 10 000 годин
- Час роботи світильника: до 5 годин при найнижчому рівні яскравості
- 2 рівні яскравості, стробоскоп та режим SOS
- Компактний та стильний алюмінієвий корпус компактний та стильний
- Світлодіодний індикатор заряджання, захист від перезаряду та захист від розряду
- Цикли заряджання: >.500
- Вага: прибл. 170г
- Розміри: прибл. 143 х 28 х 38 мм
- кабель для заряджання мікро-USB в комплекті (прибл. 30 см)
- Колір чорний
ПРОГРАМИ
- ідеально підходить для кемпінгу, використання будинку або в автомобілі
- зовнішній акумулятор для заряджання смартфонів та інших мобільних пристроїв
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MediaRange |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Світловий потік | 250 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 5 годин |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 143 мм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Тип діода | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | USB-кабель у комплекті, захист від перезаряджання, захист від перерозряджання |
| Ширина | 28 мм |
| Тип | Ручний |
| Джерело світла | LED |
| Артикул | MR735 |
| Елементи живлення | Li-Ion |
| Гарантія, місія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Яскравість | 250 люмен |
| Безперервна робота | 5 г |
| Режими | максимальний, мінімальний, режим SOS, стробоскоп |
| До того ж шукають | недорогі |
| Кількість режимів яскравості | 4 |
| Мoдель | LED flashlight with powerbank 1800mAh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴





