Рюкзак складається з двох основних об'ємних відділень і двох менших кишень на фронтальній частині.
Основні розділені всередині на зручні відділення менше для зберігання документів, одягу та різноманітних аксесуарів.
У верхній частині є два отвори, через які можна вивести радіоантени і трубку системи гідратації. .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defcon 5 |
| Країна виробник | Італія |
| Об`єм | 35 л |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 2 |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 45 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Підлога | Чоловічий |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка, Грудна стяжка, Посилене дно |
| Стан | Нове |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | посилене дно |
| Обсяг | 35 л |
| Каркас | U-подібний |
| Вид | рюкзак |
| Глибина | 25.0 |
| Спинка | каркасна |
| Артикул | D5-L111 OD |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Італія |
| Количество отсеков | 1 |
| Застібки та замки | блискавка, ремінь-застібка |
| Фіксація | грудна стяжка, бічна стяжка рюкзака |
| Сфера застосування | гірський туризм |
| Додаткові кріплення | для ліхтаря |
| Тип вентиляції спини | сіткова панель |
| Відділення | для ноутбука |
| Діагональ ноутбука | до 15" |
| Мoдель | Tactical 35 Olive |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 077 ₴

