Аварійний світильник ТМ Delux REL-107 - багатофункціональний акумуляторний світильник, який може використовуватися і як ліхтарик, і як стаціонарний світильник.
На корпусі світильника є додатковий USB вихід 5V, за допомогою якого можна заряджати інші пристрої.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 225 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 152 мм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | usb, лампа в комплекті |
| Ширина | 47.7 мм |
| Тип | Ручний |
| Джерело світла | LED |
| Артикул | 90020137 |
| Елементи живлення | Li-Ion |
| Захист | ваганпроникний |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Яскравість | 225 люменів |
| Безперервна робота | 4 г |
| До того ж шукають | недорогі |
| Кількість режимів яскравості | 2 |
| Клас захисту | IP20 |
| Мoдель | REL-107 USB 2.5W 225lm USB 5V 4LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴



