Ультрасучасна серія спальних мішків анатомічної конструкції типу "кокон" для вимогливих користувачів, яким потрібні за мінімальної ваги та обсягу гарні термоізоляційні властивості. Система, що перешкоджає защемленню блискавки, вдосконалена додатковим пластиковим елементом.
Довжина спального мішка розрахована для користувачів зростом до 180 см.
Особливості:
- блискавка з двома двосторонніми замками
- фосфорелювальний елемент на замку блискавки "Glow zip pull"
- анатомічний капюшон з утеплювальною планкою
- утеплювальний комір
- утеплювальна планка під блискавкою із захистом від защемлення
- внутрішня кишеня для документів
- клапан для захисту блискавки від розстібання
- петлі для підвішування
- компресійне паковання
Матеріали:
- Наповнювач HollowCore 7 — наповнювач для спальників зі 100% поліестерових волокон. Має високу термоізолювальну здатність, швидко сохне, гіпоалергенний.
- 280T Micro Polyester — легка, м'яка, шовковиста на дотик тканина з максимальними для своєї ваги, які мають міцні характеристики та високу "повітропроникну" здатність. Використовується в спальних мішках як внутрішній матеріал.
- 210T Polyester Diamond Rip Stop — тканина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
| Вид | кокон |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Розмір | 205 x 80 / 50 см |
| Зовнішній матеріал | 210t polyester diamond rip stop |
| Артикул | 4823081505372 |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | капюшон, компресійний чохол, що зстібаються |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура мінімальна | -12 °C |
| Ширина (згорнутий) | 25 см |
| Внутрішній матеріал | 280t micro polyester |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -23/-12/+17 |
| Температура максимальна | +17 °C |
| Щільність утеплювача | 400 г/м2 |
| Діаметр (згорнутий) | 36 см |
| Молния | правая |
| Температура комфорту | -12 °C |
| Температура екстриму | -23.0 |
| Мoдель | Siesta Regular 400 Right Grey/Green |
| Вікова група | Для дорослих |
| Сезон | Зима |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Матеріал верху | Полиэстер |
| Форма спальника | Кокон |
| Особливості спальника | Анатомічний капюшон, Компресійний мішок |
| Розміри | |
| Ширина | 80.0 |
| Довжина | 205.0 |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | -12 град. |
| Нижня температура комфорту | 17 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 484 ₴


