Характеристики:
- Тип: для напоїв
- Об'єм - 0.39 л
- Матеріал корпусу - нержавіюча сталь
- Матеріал колби - нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.39 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.39 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 6.8 x 21.5 см |
| Артикул | RL070808 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип горловини | класична |
| Збереження холоду | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | TB220 390 мл Grey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴


