Highlander Recon Backpack 28L HMTC (TT167-HC) – компактний та легкий рюкзак для короткочасних виходів. Модель виготовлена з міцного водостійкого поліестеру 600D XTP, має систему кріплень MOLLE та чотири окремі відсіки на блискавках для зберігання спорядження в польових умовах.
Вентильована спинка Airmesh, компресійні ремені та посилена ручка роблять цей рюкзак компактним та зручним для носіння. Регульовані лямки з м'якими підкладками та регульований поясний ремінь розподіляють навантаження, щоб забезпечити комфорт під час щоденного користування. Все це гарантує, що цей рюкзак витримає тривалу експлуатацію.
Особливості:
- Durable – виготовлений із водостійкої тканини 600D XTP із ПВХ-покриттям, цей рюкзак міцний та надійний у польових умовах.
- Storage – цей рюкзак має чотири основні відділення, а також систему кріплень MOLLE, які дозволяють організувати Ваше спорядження для легкого доступу.
- Secure Carry – це рюкзак з м'якою спинкою Airmesh, компресійними chemodan.ua стяжками, м'якими плечовими лямками та регульованим поясним ременем для рівномірного розподілу ваги.
- MTP Compatible – колір HMTC можна використовувати разом із камуфляжем MTP та MultiCam.
- ID – велика панель на липучці дозволяє відображати Ваші персональні дані на передній частині рюкзака під час військових навчань.
- Плечові лямки, що регулюються по висоті, з м'якою пінополіуретановою підкладкою, обшиті сітчастою тканиною.
- Над лямками рюкзака розташована ручка для перенесення, за допомогою якої можна легко переставити.
- D-подібні кільця для кріплення невеликого спорядження.
- Нагрудна стяжка на фастексі, регульована по висоті та ширині.
- Регульований поясний ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 28 л |
| За типом конструкції | Анатомічний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка, Грудна стяжка, Поясний ремінь, Висновок питної системи |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 43 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 28 л |
| Спинка | м'яка |
| Артикул | 929698 |
| Підлога | чоловічий, жіночий |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Фіксація | бічна стяжка рюкзака, грудна стяжка, поясна стяжка |
| Сфера застосування | тактичний |
| Тип вентиляції спини | вентиляція спини |
| Відділення | для питної системи |
| Мoдель | Recon Backpack 28L Black (TT167-BK) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 409 ₴





