Стілець Cramb - невагомий і компактний складаний табурет, який стане незамінним супутником піших мандрівників. Модель має стійку, елементарну у використанні конструкцію, яку можна привести до робочого стану за кілька секунд.
Модель складається з металевого каркаса, зібраного з 8 трубок, скріплених між собою резинкою, та сидіння з високоміцного текстилю.
Модель ідеально підійде для туристів, що подорожують без нічого, оскільки габарити у складеному вигляді дозволяють носити стілець навіть у рюкзаку, зовсім не обтяжуючи зайвою вагою.
Для зручності зберігання та транспортування модель комплектується чохлом із текстилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Ширина стільця | 23 мм |
| Глибина стільця | 27 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 31 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.6 |
| Особливості | компактно складається, чохол |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Артикул | MT-008BL |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | недорогі, похідний стілець |
| Глибина крісла, см | 23 |
| Ширина сидіння, см | 23 |
| Висота складеного стільця, см | 31 |
| Материал обивки | оксфорд 600D |
| Висота крісла, см | 31 |
| Глибина сидіння, см | 27 |
| Наявність спинки | Немає |
| Цвет обивки | Синій |
| Ширина складеного стільця, см | 23 |
| Мoдель | Steel Cramb M Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴




