Термочашка ARDESTO Coffee Time виготовлено в ергономічному дизайні із високоякісної нержавіючої сталі. Механізм відкриття термочашки – зручна кнопка-клапан. Об'єм становить 450 мл. Термочашка зберігає температуру гарячого напою 8 год, холодного – 16 год. Не містить BPA. Не рекомендується мити в посудомийній машині.
Характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Матеріал внутрішніх стін: нержавіюча сталь 304
- Механізм відкриття: кнопка-клапан
- Колір чорний
- Об'єм: 450 мл
- Діаметр: 8.1 см
- Висота: 20.5 см
- Ергономічний дизайн
- Збереження температури: гарячий напій – 8 годин, холодний – 16 годин
- Не містить BPA
- Використання в посудомийній машині: ні
- Гарантія: 1 місяць у разі виробничого шлюбу
- Термін придатності: не обмежений, не потребує особливих умов зберігання
- Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 450 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 16 годин |
| Колір | Бежевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина з урахуванням ручки | 81 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Чашка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обсяг | 0.45 л |
| Розміри | 20.5x8.1 см |
| Артикул | AR2645C |
| Гарантія, місія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Вид термокружки | кухоль |
| Мoдель | Coffee Time 450 мл Бежева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴










