Цей спальний мішок підходить для сімейного відпочинку на природі та має ряд особливостей, які сприяють максимальному розслабленню тіла та здоровому сну. Розміри моделі становлять 215 х 145 см, надаючи достатньо простору для одночасного розміщення двох дорослих людей. Дизайн доповнюють дві подушки, кожна розміром 37 х 24 см. Їхня висота дорівнює 8 см, за рахунок чого тіло відпочиваючого знаходиться в правильному положенні і виключається ймовірність появи неприємних больових відчуттів у шийному відділі після тривалого сну. У виробництві спальника застосовуються високоякісні та стійкі до зношування матеріали.
Основним є поліестер 210T - синтетична тканина з водовідштовхувальними властивостями, що запобігає намоканню виробу при використанні у вологому середовищі. Синтетична бавовна як наповнювач робить виріб м'яким і захищає відпочиваючого від холоду. Щільність наповнювача досягає 250 г/м2. Модель оснащена блискавкою і може використовуватися не лише як спальник, а й як ковдра.
Виріб розрахований на використання теплою навесні або восени, а також прохолодної літньої ночі. Максимальний комфорт відпочинку досягається при температурі 15°C, а граничне значення становить 10°C. Також допускається використання спального мішка при температурі повітря 5°C, але у такому разі відпочивальнику необхідно додатково одягати теплий одяг. У складеному вигляді габарити спальника ледь досягають 28 х 40 см, а його вага дорівнює 2800 грамів.
Характеристики
- двомісний спальний мішок для використання в демісезон
- колір зелений
- розміри у розкладеному вигляді – 215 х 145 см
- є подушки розміром 37 х 24 х 8 см
- матеріал – поліестер 210Т
- тип наповнювача – синтетична бавовна щільністю 250 г/м²
- температура комфорту – 15°C
- гранична температура – 10°C
- екстремальна температура – 5°C
- габарити у складеному вигляді – 28 х 40 см
- модель важить 2800 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення, Спальник-ковдра |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | 5 °С |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 145 см |
| Довжина | 215 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 15 град. |
| Нижня температура комфорту | 5 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | укривало |
| Розмір | 215 х 145 см |
| Зовнішній матеріал | поліестер 210T |
| Артикул | 6927595795330 |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | водостійкий, підголівник |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура мінімальна | 10 °C |
| Ширина (згорнутий) | 40 см |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | +10/+15/+5 |
| Температура максимальна | +15 °C |
| Щільність утеплювача | 250 г/м2 |
| Діаметр (згорнутий) | 28 см |
| Температура комфорту | +15 °C |
| Мoдель | двомісний із подушками NH21MSD06 Green |
- Ціна: 2 592 ₴






