Сидіння для використання в туризмі та активному відпочинку. Вона забезпечить комфорт під час перебування на відкритому повітрі. Два варіанти кольору – хакі та армійський зелений. Розміри виробу становлять 405 на 305 сантиметра. Товщина моделі досягає півтора сантиметра. Матеріал виготовлення – XPE. В упакованому вигляді габарити – 30,5*10*4,5 сантиметрів. Така модель характеризується стійкістю до вологи, і допоможе уникнути контакту з холодним грунтом під час відпочинку на природі. Матеріал, з якого зроблено сидіння, має стійкість до компресійних впливів.
Ультралегка модель компактно складається та зручна для транспортування.
Характеристика:
- сидіння для туризму, активного проведення часу.
- розміри у розкладеному вигляді: 40,5 на 30,5 сантиметра.
- розміри у складеному вигляді: 30,5 * 10 * 4,5 сантиметра.
- вага складає 36 грам.
- матеріал: XPE.
- кольори: хакі та армійський зелений.
- стійкість до компресійних впливів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Сидушка |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 40.5 см |
| Ширина | 30.5 см |
| Колір | Зелений |
| Вага | 36 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | XPE |
| Вид | туристичні |
| Температурний режим | от +6 |
| Розміри | 40.5 х 30.5 х 1.5 см |
| Артикул | 6927595767832 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NH20PJ025 15 мм Dark Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



