Аварійний світильник ТМ Delux REL-101 – це переносний LED-світильник з акумулятором, який може використовуватись для освітлення приміщень під час відсутності електроенергії.
Компактний розмір світильника дозволяє носити його з собою та використовувати як ліхтар. Завдяки USB виходу 5V 1A на корпусі світильника також можна підзарядити мобільні пристрої.
Світильник укомплектований кабелем живлення USB – micro USB+DC. Зарядний пристрій не входить до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 37 мм |
| Тип | сигнальний |
| Джерело світла | LED |
| Довжина | 125 мм |
| Артикул | 90017676 |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор |
| Захист | вологонепроникний, пиловідштовхувальні, ударостійкий |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Яскравість | 220 люмен |
| Безперервна робота | 6 г |
| До того ж шукають | компактні, недорогі |
| Кількість режимів яскравості | 1 |
| Клас захисту | IP20 |
| Мoдель | REL-101 36 LED 4W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603 ₴





