Рюкзак для занять туризмом та активним відпочинком. Це функціональна сумка, яку оптимально брати із собою у гори. Має ергономічний дизайн, зручну конструкцію, кишені у різних положеннях для комфорту при сходженні. Ідеальний не тільки для альпінізму, а й проживання в наметах.
Ергономічна підтримка для спини та лямки рюкзака знижують навантаження при носінні цього рюкзака. Спинка - сітчаста, повітропроникна, а значить, ви не відчуєте дискомфорту, і вам не буде душно носити сумку.
Модель здатна вмістити до 45 літрів вантажу. В основі – тканина з високоякісного нейлону 420D, який не тільки міцний та довговічний, але також захищений від розривів та подряпин. Має властивість водонепроникності.
Характеристика:
- рюкзак для туристичної діяльності, альпінізму, міського застосування.
- Колір: чорний.
- ємність: 40+5 літрів.
- Основні переваги: зручність, гарна вентиляція, водонепроникність, ергономічність, продуманий дизайн.
- важить модель близько 1,06 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 40 л |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Кріплення для лиж/сноуборда, Кріплення для трекінгових палиць |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина | 18 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 420D PA |
| Особливості | бічні кишені, водовідштовхувальний матеріал |
| Обсяг | 40 л |
| Каркас | з алюмінієвою рамою |
| Спинка | каркасна |
| Артикул | 6927595765401 |
| Підлога | жіночий, чоловічий |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество отсеков | 1 |
| Застібки та замки | мотузка-затяжка, блискавка, ремінь-застібка |
| Фіксація | поясна стяжка |
| Сфера застосування | для пішого та гірського туризму |
| Додаткові кріплення | для каримата, намету, для трекінгових палиць |
| Тип вентиляції спини | подушки |
| Мoдель | Rock NH20BB113 40+5 л Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 865 ₴




