Одноразовий пластик більше не актуальний!
Термопляшка Tefal BLUDROP поєднує в собі екологічність та приголомшливий стиль, виготовлена з міцної нержавіючої сталі з якісним та безпечним порошковим покриттям.
Зручність використання:
- Кришка Quick-Press 360° забезпечує зручність використання, оскільки призначена для будь-якого кута нахилу.
- Об'єм 0.5 л ідеально підходить для того, щоб брати пляшку в дорогу.
Soft touch:
- Широке силіконове кільце не лише надає термопляшці додаткового стилю, але й підвищує ергономіку використання.
Збереження температури:
- Корпус із нержавіючої сталі ідеально підходить для всіх видів напоїв, вакуумна система дозволяє гарячим напоям зберігати температуру до 12 годин, а холодним – до 24 годин.
Легке очищення:
- Пляшку можна мити в посудомийній машині, що забезпечує ідеальну гігієну та легкий догляд.
100% герметичність:
- Термопляшка щільно закривається кришкою, забезпечуючи 100% герметичність, тому її можна вільно перевертати і класти набік, поставити на сидіння автомобіля або в сумку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 500 мл |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Колір | Рожевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина з урахуванням ручки | 73 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обсяг | 0.5 л |
| Розміри | 73 x 73 x 235 мм |
| Артикул | N3110810 |
| Гарантія, місія | 24 |
| Країна виробництва | Франція |
| Вид термокружки | пляшки |
| Мoдель | Bludrop 500 мл Рожева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 193 ₴








