Команда ТМ MOUSSON розбирається в тому, як зробити Ваш відпочинок максимально зручним і приємним, і саме про це свідчить новий продукт — решітка-гриль MOUSSON R8, яка допоможе Вам без проблем і з задоволенням приготувати вишукані страви на багатті. Решітка виготовлена з харчової неіржавкої сталі високої якості з діаметром прутка 6 мм, а її розміри становлять 270х640 мм.
Решітка MOUSSON R8 обладнана дерев'яними ручками, тому Ви можете із задоволенням готувати улюблені страви, не боячись обпекти руки. Крім того, ця чудова решітка має розкладну конструкцію, що дає змогу зробити користування і транспортування легким і комфортним. Купуючи решітку-гриль MOUSSON R8, Ви переконаєтеся в тому, що приготування їжі на багатті може бути простим і невимушеним заняттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mousson |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення решітки | Для м'яса |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 640 мм |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 64 х 27 см |
| Призначення | Для м'яса |
| Артикул | R8 |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | R8 |
- Ціна: 2 148 ₴

