Термочашка ARDESTO Viva Magenta виготовлена в ергономічному дизайні з високоякісної неіржавкої сталі. Механізм відкривання термочашки — зручна кришка-засувка. Об'єм становить 380 мл. Термочашка зберігає температуру гарячого напою 8 год, холодного — 16 год. Не містить BPA. Не рекомендується мити в посудомийній машині.
Характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Матеріал внутрішніх стінок: неіржавка сталь 304
- Механізм відкривання: кришка-засувка
- Колір: червоний
- Об'єм: 380 мл
- Діаметр: 8.9 см
- Висота: 14.8 см
- Ергономічний дизайн
- Збереження температури: гарячий напій — 8 годин, холодний — 16 годин
- Не містить BPA
- Використання в посудомийній машині: немає
- Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку
- Термін придатності: не обмежений, не вимагає особливих умов зберігання
- Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 380 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 16 годин |
| Колір | Червоний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина з урахуванням ручки | 89 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Чашка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обсяг | 0.38 л |
| Розміри | 14.8x8.9 см |
| Артикул | AR2638V |
| Гарантія, місія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Вид термокружки | кухоль |
| Мoдель | Viva Magenta 380 мл Червона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴








