Загальні характеристики:
- Категорія сайту: матрац
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: KIDZ™
- Варіант комфорту (каталог): Cozy Kids
- Можливість використання: у приміщенні
- Колір: рожевий
- Додаткові бонуси: cумка-чехол, инструкция
- Максимальне навантаження: 110 кг
Габарити:
- Кількість місць: 1 місний
- Розмір: 88 х 157 см
- Розмір габаритний (заводський): 88 х 157 х 18 см
Комплектація:
- Мебель надувна: надувний матрац
- Меблі – артикул: Надувний матрац Intex 66803, 88 x 157 x 18 см. Рожевий. Одномісний
- Клапан для зовнішнього накачування: є, силіконовий клапан
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
- Сумка для зберігання: є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Рожевий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1570 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Висота | 180 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Клапан для зовнішнього накачування | є, силіконовий клапан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴






