
Надувне ліжко Intex 64179, 152 x 203 x 30 см з електронасосом Двомісне
2 099 ₴
- В наявності
- Код: 64179
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Тип товару:
Матрац (надувне ліжко)
Бренд:
Intex
Країна виробник:
Китай
Колір:
Сірий
Серія:
Dura-Beam™ STANDARD
Характеристики:
-
Призначення: для використання в приміщенні або на відкритому повітрі
-
Максимальне навантаження: 273 кг
-
Матеріал: ПВХ
-
Товщина матеріалу: 0.3 мм
-
Поверхня: флоковане покриття (0.15 мм)
-
Внутрішня конструкція: вертикально-балкова (подовжня)
-
Посилена фіксація: Bottom Support™ – додаткова фіксація нижнього контуру
-
Технологія: Fiber-Tech™ – система підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон
Габарити:
-
Спальне місце: 152 см (2-місний, QUEEN)
-
Розмір: 152 х 203 х 30 см
Допустиме відхилення розмірів
Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 64179
-
Зовнішній електричний насос
-
Набір насадок «3 в 1» для різних діаметрів клапанів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Флоковане покриття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴
