
Надувне ліжко Intex 64159-2, 152 х 203 х 36 см вбудований електронасос, подушки Двоспальна
2 396 ₴
- В наявності
- Код: 64159-2
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальні характеристики:
- Категорія сайту: кровать
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: Dura-Beam™ PLUS
- Варіант комфорту (каталог): Pillow Rest Mid-Rise Bed
- Можливість використання: у приміщенні
- Колір: сірий
- Максимальне навантаження: 272 кг
- Матеріал: ПВХ
- Матеріал – товщина: 0.35 мм
- Поверхня покриття: флоковане покриття
- Поверхня покриття – товщина: 0.15 мм
Внутрішня будова:
- Внутрішня пофарбована фексацезію: Bottom SupportTM — додаткова фіксація нижньий контур, система перегородок — вертикально-балкова (поздовжня)
- Внутрішня технологія: Fiber-Tech™ – систему підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом, на відміну від звичайної системи з ПВХ перегородок
Габарити:
- Кількість місць: 2 місний
- Розмір: 152 х 203 см
- Розмір габаритний (заводський): 152 х 203 х 36 см
Комплектація:
- Мебель надувна: надувне ліжко
- Меблі – артикул: Надувне ліжко Intex 64159-2, 152 х 203 х 36 см, вбудований електронасос, подушки. Двоспальна
- Клапан для зовнішнього накачування: без додаткового клапана для зовнішнього накачування
- Насос для накачування: є, вбудований електричний насос для простого та швидкого надування
- Насос для накачування – артикул: Вбудований електричний насос Intex I637USB FastFill™
- Подушка: використовуйте 2 шт для комфортного відпочинку та міцного сну
- Подушка – артикул: Надувна флокована подушка Bestway 67121, 42 х 26 х 10 см, сіра
- Сумка для зберігання: є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання
Паковання: повнокольова коробка
Кількість коробок: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Кількість місць | 2 місний |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ PLUS |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 396 ₴

