Загальні характеристики:
- Категорія сайту: подушка
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: KIDZ™
- Можливість використання: у приміщенні
- Колір: блакитний
- Матеріал: ПВХ
- Матеріал – товщина: 0.38 мм
- Поверхня покриття: флоковане покриття
Внутрішня будова:
- Внутрішня фіксація: система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
- Внутрішня технологія: Wave-Beam™ – систему підтримки з одношаровий ПВХ з отворами, робить виріб більш легшим
Габарити:
Розмір габаритний (заводський): 43 х 28 х 9 см
Комплектація:
- Меблі надувні: надувна подушка
- Меблі – артикул: Надувна флокована подушка Intex 68676, жовта
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Самонадувна | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 9 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня фіксація | система перегородок — вертикально-балкова (подовжне) |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴



