
Надувний диван Intex 68575-2, 257 х 203 х 76 см, з подушками та ручним насосом Кутовий диван
7 895 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
- Категорія сайту диван
- Виробник Intex
- Країна виробник Китай
Технічні дані
- Варіант комфорту Air Furniture™
- Можливість використання у приміщенні
- Колір бежевий
- Максимальне навантаження 290 кг
- Матеріал ПВХ
- Матеріал – товщина 0.35 мм
- Поверхня покриття флоковане покриття
- Поверхня покриття – товщина 0.10 мм
Внутрішня будова
- Внутрішня фіксація система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
- Внутрішня технологія I-Beam™ – система поддержки с однослойной ПВХ
Габарити
- Кількість місць 4-х місний
- Розмір 203 х 257 см
- Розмір габаритний (заводський) 203 х 257 х 76 см
- Розмір – додатковий функціонал вбудовані зручно сконструйовані широкі підлокітники, вбудована спинка забезпечує додатковий комфорт під час відпочинку або перегляду телевізора
Комплектація
- Мебель надувна надувний диван
- Меблі – артикул Intex 68575-2
- Насос для накачування є, зовнішній ручний насос для простого та швидкого надування. набір насадок «3 в 1» для різного діаметру клапанів входить в комплектацію насоса
- Насос для накачування – артикул Intex 68612
- Клапан для зовнішнього накачування використовуйте комбінований клапан
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул Intex 11538G
- Подушка використовуйте 2 шт для комфортного відпочинку та міцного сну
- Подушка – артикул Bestway 67121
Упаковка повнокольорова коробка Кількість коробок 1 шт, 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Надувний диван |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Матеріал | ПВХ |
| Товщина матеріалу | 0.35 мм |
| Колір | Бежевий |
| Флокіроване покриття | Так |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 290 кг |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 895 ₴





