
Надувний ігровий центр Bestway 53052 «Акваріум», 239 х 206 х 86 см, з гіркою, з іграшками
2 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53052 BW new
Основні характеристики:
-
Тип: надувний ігровий центр
-
Серія: Play Center
-
Бренд: Bestway
-
Країна виробник: Китай
-
Вік: від 2 років
-
Призначення: для активних дитячих ігор на вулиці
-
Форма: прямокутна
-
Зовнішнє оформлення: тематика "морський акваріум" (принт: морський, кольори: синій, зелений)
-
Матеріал: міцний вініл
-
Товщина матеріалу: 0.27 мм
-
Кількість повітряних камер: 1
-
Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
-
Розмір у надутому вигляді: 239 х 206 х 86 см
-
Розмір у спакованому вигляді: 239 х 206 х 14 см
-
Об’єм (орієнтовно): до 0.5 м³
-
Час монтажу: до 15 хвилин (1 особа)
-
Надувний ігровий центр з басейном
-
Знімна гірка
-
Вбудований водограй (підключається до садового шлангу)
-
Вбудовані іграшки: «Дельфін», «Восьминіг», рибки
-
Кільця у вигляді зірок
-
Вбудований клапан для зливу води
-
Інструкція
-
Підключення до садового шланга для роботи водограю
-
Сумісний з ручними насосами для накачування
-
Підходить для використання з захисною підстилкою, м’якою підкладкою, ремонтними наборами та аксесуарами для догляду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 236 см |
| Ширина | 206 см |
| Висота | 86 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Play Center |
| Тип | Відкритий |
| Фактична висота | 86 см |
- Ціна: 2 379 ₴






