Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: водна гірка
- Тип: відкритий
- Форма: прямокутний
- Колір: "блакитний", "жовтий"
Серія:
- Серія: Play Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 50 мм
- Кількість камер: 4
- Максимальне навантаження: 69 кг
Габарити:
- Розмір від і до:: ▭ 200 ÷ ▭ 240 см
- Розмір заводський: 247 х 124 х 100 см
- Довжина: 247 см
- Ширина: 124 см
- Фактична висота: 100 см
Комплектація:
- У комплектації – бонуси: водна гірка, водограй (використовуйте садовий шланг для підключення)
- Інші – довіданий: вбудований розбризкувач забезпечує ковзання, працює від садового шланга (не входить до комплекту)
- Клапан для накачування: використовуйте клапан Boston (подвійної дії)
- Клапан для накачування – артикул: Клапан "Бостон" Intex 10033 (10034)
- Адаптер для подачі води до фонтану: використовуйте адаптер для з'єднання з садовим шлангом
- Адаптер для подачі води до фонтану – артикул: Адаптер для подачі води (під садовий шланг) Intex 10143
Паковання: повнокольова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна вага | 69 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 2470 мм |
| Ширина | 1240 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴






