Загальні характеристики:
- Категорія сайту: крісло
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: Air Furniture™
- Можливість використання: у приміщенні
- Колір: блакитний
- Додаткові бонуси: инструкция
- Максимальне навантаження: 35 кг
- Матеріал: ПВХ
- Матеріал – товщина: 0.3 мм
Внутрішня будова:
- Внутрішня фіксація: система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
- Внутрішня технологія: Wave-Beam™ – систему підтримки з одношаровий ПВХ з отворами, робить виріб більш легшим
Габарити:
Розмір габаритний (заводський): 66 x 64 х 71 см
Комплектація:
- Мебель надувна: надувне крісло
- Меблі – артикул: Дитяче надувне крісло «Коала» Intex 68556, 66 х 64 х 71 см, блакитне
- Клапан для зовнішнього накачування: є, силіконовий клапан
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
Паковання: повнокольова коробка
Кількість коробок: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Надувне крісло |
| Вікова група | Для дітей |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Блакитний |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 710 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал – товщина | 0.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴




