
Надувне ліжко Intex 67768, 137 x 191 x 33 см вбудований електронасос Півторамісне
2 799 ₴
- В наявності
- Код: 67768 new

Тип: півторамісне надувне ліжко
Бренд: Intex
Країна виробник: Китай
Колір: сірий
Серія: Dura-Beam™ DELUXE
Матеріал: ПВХ
Товщина матеріалу: 0.35 мм
Поверхня: флокована, товщина покриття — 0.15 мм
Максимальне навантаження: 170 кг
Призначення: для використання у приміщенні
Внутрішня конструкція
-
Технологія Fiber-Tech™ – тисячі міцних поліефірних волокон, які не деформуються з часом
-
Система перегородок: вертикально-балкова (подовжня)
-
Top & Bottom Support™: фіксація верхнього та нижнього контуру
-
Pillow Top™: мережа повітряних каналів для рівномірного розподілу тиску і температури
Розміри
-
Спальне місце: 137 см – півторамісне (FULL)
-
Габарити: 137 x 191 x 33 см
* Допускається незначне відхилення в розмірах
Комплектація
-
Надувне ліжко Intex 67768
-
Вбудований електричний насос
-
Сумка для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 1370 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Кількість місць | 1.5 місний |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ DELUXE |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Флоковане покриття | Так |
- Ціна: 2 799 ₴




