
Дитячий надувний басейн Intex 57190-3 Сімейний 224 х 216 х 76 см зі спинкою, із кульками 10 шт, тентом
3 852 ₴
- В наявності
- Код: 57190-3
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувним дном, відкритий
- Форма: круглий
- Колір: "блакитний"
Серія:
- Серія: Swim Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0,20 мм
- Кількість камер: 2 повітряні камери, кожна з комбоклапаном для швидкого надування і здування
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити:
- Розмір від і до:: Ø 200 ÷ Ø 258 см
- Розмір заводський: 224 х 216 х 76 см
- Довжина: 224 см
- Ширина: 216 см
- Фактична висота: 76 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 590 л
- Об'єм від і до: 0.5 – 1 м³
Комплектація:
- У комплектації – бонуси: сидіння
- Кульки – кількість: Ø 8.3 см, 10 шт
- Кульки – артикул: Дитячі кульки для сухого басейну InPool 48010, 10 шт
- Насос для накачування: використовуйте ручний насос для простого та швидкого надування
- Насос для накачування – артикул: Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
- Клапан для накачування: силіконовий клапан
- Клапан для накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
- Клапан для зливу води: є, вбудований зливний клапан полегшує злив
- Клапан для зливу води – артикул: Силіконовий клапан для зливу води Intex 11045
- Тент захисний: використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду
- Тент – артикул: Тент - чохол для дитячих басейнів InPool 33004, Ø 200 ÷ Ø 258 см (фактичний Ø 300 см)
- Захист дна: використовуйте підстилку для захисту дна від протирання та проколів
- Захист дна – артикул: Універсальна підстилка X-Treme 28910, ▭ 300 х 300 см
Паковання: повнокольова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 590 л |
| Довжина | 224 см |
| Ширина | 216 см |
| Висота | 76 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кульки, насос, тент, підстилка |
| Тип | з ненадувним дном, відкритий |
| Кількість камер | 2 повітряні камери, кожна з комбоклапаном для швидкого надування і здування |
| Фактична висота | 76 см |
| Об'єм басейну (при заповненні 80%) | 590 л |
| У комплектації – бонуси | сидіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 852 ₴



