
Подвійний надувний матрац 3 в 1 Bestway 67922, 188 х 99 х 25 см Односпальний Двоспальний
2 092 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67922 BW
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Загальні характеристики:
- Категорія сайту: матрац
- Сиробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: INDOOR™ Tritech
- Можливість використання: у приміщенні
- Колір: зелений
- Матеріал: ПВХ
- Матеріал – товщина: 0.3 мм
- Поверхня покриття: флоковане покриття
- Поверхня покриття – товщина: 0.10 мм
Внутрішня будова:
- Внутрішня пофарбована фексацезію: Bottom SupportTM — додаткова фіксація нижньий контур, система перегородок — вертикально-балкова (поздовжня)
- Внутрішня технологія: I-BeamTM — система підтримки з одношаровою ПВХ
Габарити:
- Кількість місць: 2 місний
- Розмір: 99 х 191 см
- Розмір габаритний (заводський): 99 х 188 х 25 см
Комплектація:
- Мебель надувна: надувний матрац
- Меблі – артикул: Подвійний надувний матрац 3 в 1 Bestway 67922, 188 х 99 х 25 см. Односпальний. Двоспальний
- Клапан для зовнішнього накачування: використовуйте клапан "2 в 1"
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Клапан "2 в 1" Intex 10651
- Сумка для зберігання: є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання
Паковання: повнокольова коробка
Кількість коробок: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня технологія | I-BeamTM — система підтримки з одношаровою ПВХ |
| Клапан для зовнішнього накачування | використовуйте клапан "2 в 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 092 ₴





