
Дитячий надувний басейн Intex 57180 Сімейний 203 х 152 х 48 см
1 259 ₴
- В наявності
- Код: 57180
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувним дном, відкритий
- Форма: прямокутний
- Колір: "білий", "блакитний"
Серія:
- Серія: Swim Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 30 мм
- Кількість камер: 2 повітряні камери, кожна з комбоклапаном для швидкого надування і здування
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити:
- Розмір від і до:: ▭ 200 ÷ ▭ 240 см
- Розмір заводський: 203 х 152 х 48 см
- Довжина: 203 см
- Ширина: 152 см
- Висота: 48 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 540 л
- Об'єм від і до: 0.5 – 1 м³
Комплектація:
- Клапан для накачування: силіконовий клапан
- Клапан для накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
- Клапан для зливу води: є, вбудований зливний клапан полегшує злив
- Клапан для зливу води – артикул: Силіконовий клапан для зливу води Intex 11045
Паковання: повнокольорова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 540 л |
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 48 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴





