Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Тип: аксесуари
- Вид аксесуара: пляжний намет
- Колір: зелений
- Водостійкість: слабкий дощ
Серія:
- Серія: «Пляжна» - призначена для комфортного відпочинку та релаксу в басейні та на морі. Дозволяє відпочивати де б ви не знаходилися.
- Особливості: Захист від сонця UPF 80+: ✓ захист шкіри від опіків; ✓ захист від шкідливих ультрафіолетових променів; ✓ 2 кишені для піску для стійкості у вітряну погоду;
- Тип індивідуальності: одношаровий намет (не має тенту, зовнішнього шару): ✓ мала вага; ✓ малий об'єм; ✓ простота конструкції та встановлення; ✓ мінімальне місце для встановлення;
- Матеріал: тканина: 190T поліестер із покриттям PU300mm + захист від ультрафіолету UPF80: ✓ 190Т (Thread Count) — це сумарна кількість ниток у квадратному дюймі в поздовжньому та поперечному напрямках. Чим більша кількість ниток, тим щільніша тканина; ✓ поліестер — синтетична тканина з поліефірних волокон; ✓ PU — поліуретанове покриття (від оброблення тканини); дно: 110 г/м2 ПЕ (поліетилен); ✓ Опори: скловолокно — Ø 6.9 мм.
- Особливості матеріалу: ✓ 300 мм водяного стовпа: досягається за допомогою одинарного нанесення поліуретанового просочення, на зовнішню тентову тканину, така товщина не впорається з дощем, у разі великих опадів можливі протікання;
- Тип збирання: ✓ механічне складання — класичне складання намету (встановка намету, тенту, дуг і кілочків);
Габарити:
- Кількість місць: 2-х місна
- Розмір: 200 х 120 х 95 см
- Розмір (спального місця): 200 х 120 см
- Вага (товар): 1,11 кг
Комплектація:
- Додаткові бонуси: сумка для зберігання, кілочки 4 шт.
Паковання: повнокольова коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Намет — тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Особливості намету/тенту | Защита от UV |
| Вага | 1.11 г |
| Дуги | Скловолокно |
| Діаметр | 6.9 мм |
| Матеріал дна | Полиэстер |
| Матеріал тенту | Полиэстер |
| Кількість входів | 1 |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 300.0 |
| Розмір встановленого намету/тенту | |
| Висота | 95.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴








