Загальні характеристики:
- Сиробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Тип: аксесуари
- Вид аксесуара: пляжний намет
- Колір: зелений
- Водостійкість: слабкий дощ
Серія:
- Серія: «Пляжна» - призначена для комфортного відпочинку та релаксу в басейні та на морі. Дозволяє відпочивати де б ви не знаходилися.
- Особливості: Захист від сонця UPF 80+: ✓ захист шкіри від опіків; ✓ захист від шкідливих ультрафіолетових променів; ✓ 4 кишені для піску для стійкості у вітряну погоду;
- Тип індивідуальності: одношаровий намет (не має тенту, зовнішнього шару): ✓ мала вага; ✓ малий об'єм; ✓ простота конструкції та встановлення; ✓ мінімальне місце для встановлення;
- Матеріал: тканина: 190T поліестер із покриттям PU500mm + захист від ультрафіолету UPF80: ✓ 190Т (Thread Count) — це сумарна кількість ниток у квадратному дюймі в поздовжньому та поперечному напрямках. Чим більша кількість ниток, тим щільніша тканина; ✓ поліестер — синтетична тканина з поліефірних волокон; ✓ PU — поліуретанове покриття (від оброблення тканини); дно: 110 г/м2 ПЕ (поліетилен); ✓ Опори: скловолокно — Ø 5,0 мм.
- Особливості матеріалу: ✓ 500 мм водяного стовпа: досягається за допомогою одинарного нанесення поліуретанового просочення, на зовнішню тентову тканину, така товщина впорається з невеликим дощем, у разі великих опадів можливі протікання;
- Тип збирання: ✓ напівавтоматичне складання — є найсучаснішим і найпрактичнішим варіантом завдяки особливому механізму складання/розкладання каркаса, складання "вісімкою";
Габарити:
- Кількість місць: 2-х місна
- Розмір: 200 х 120 х 90 см
- Розмір (спального місця): 200 х 120 см
- Вага (товар): 1,12 кг
Комплектація:
- Додаткові бонуси: сумка для зберігання
Паковання: повнокольова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Особливості намету/тенту | Захист від UV |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 500 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 1.12 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Діаметр | 5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982 ₴










