
Дитячий надувний басейн Intex 57440-1 Кит 201 х 196 х 91 см з фонтаном, з кульками 10 шт
1 348 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57440-1
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 2+
- Вік: від 2-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувним дном, відкритий
- Форма: овальний
- Колір: "блакитний"
Серія:
- Серія: Small Pools
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 28 мм
- Кількість камер: 1
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити:
- Розмір від і до:: ▭ 200 ÷ ▭ 240 см
- Розмір заводський: 201 х 196 х 18 см
- Довжина: 201 см
- Ширина: 196 см
- Висота: 18 см
- Фактична висота: 91 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 200 л
- Об'єм від і до: ... – 0.5 м³
Комплектація:
- У комплектації – бонуси: водограй (використовуйте садовий шланг для підключення)
- Кульки – кількість: Ø 8.3 см, 10 шт
- Кульки – артикул: Дитячі кульки для сухого басейну InPool 48010, 10 шт
- Клапан для накачування: силіконовий клапан
- Клапан для накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
- Адаптер для подачі води до фонтану: використовуйте адаптер для з'єднання з садовим шлангом
- Адаптер для подачі води до фонтану – артикул: Адаптер для подачі води (під садовий шланг) Intex 10143
Паковання: повнокольова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 200 л |
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 196 см |
| Висота | 91 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348 ₴



