
Дитяче надувне ліжко Intex 66810-2, 107 х 168 х 25 см (71 х 132 х 10 см) з ручним насосом та подушкою
1 942 ₴
- В наявності
- Код: 66810-2
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Загальні характеристики:
- Категорія сайту: кровать
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: KIDZ™
- Варіант комфорту (каталог): Cozy Kids
- Можливість використання: у приміщенні
- Колір: блакитний
- Максимальне навантаження: 22,7 кг
- Матеріал: ПВХ
- Матеріал – товщина: 0.35 мм
- Поверхня покриття: флоковане покриття
- Поверхня покриття – товщина: 0.15 мм
Внутрішня будова:
- Внутрішня пофарбована фексацезію: Bottom SupportTM — додаткова фіксація нижньий контур, система перегородок — вертикально-балкова (поздовжня)
- Внутрішня технологія: I-BeamTM — система підтримки з одношаровою ПВХ
Габарити:
- Кількість місць: 1 місний
- Розмір: 71 х 132 см
- Розмір габаритний (заводський): 107 х 168 х 25 см
Комплектація:
- Мебель надувна: надувне ліжко
- Меблі – артикул: Дитяче надувне ліжко Intex 66810-2, 107 х 168 х 25 см, (71 х 132 х 10 см) з ручним насосом та подушкою. Односпальне
- Клапан для зовнішнього накачування: є, силіконовий клапан
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Знімний клапан силіконовий «2 в 1» Intex 11538G, сірий
- Насос для накачування: є, зовнішній ручний насос для простого та швидкого надування. набор насадок «3 в 1» для разного диаметра клапанов входит в комплектацию насоса
- Насос для накачування – артикул: Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
- Подушка: використовуйте 1 шт для комфортного відпочинку та міцного сну
- Подушка – артикул: Надувна флокована подушка Bestway 67121, 42 х 26 х 10 см, сіра
- Сумка для зберігання: є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання
Паковання: повнокольова коробка
Кількість коробок: 1 шт, 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Блакитний |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1680 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 1 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 22.7 кг |
| Кількість місць | 1 місний |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | KIDZ™ |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 942 ₴



