Загальні характеристики:
- Категорія сайту: матрац
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: Dura-Beam™ STANDARD
- Варіант комфорту (каталог): Pillow Rest Classic
- Можливість використання: у приміщенні
- Колір: чорний
- Максимальне навантаження: 170 кг
- Матеріал: ПВХ
- Матеріал – товщина: 0.3 мм
- Поверхня покриття: флоковане покриття
- Поверхня покриття – товщина: 0.15 мм
Внутрішня будова:
- Внутрішня фіксація: система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
- Внутрішня технологія: Fiber-Tech™ – систему підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом, на відміну від звичайної системи з ПВХ перегородок
Габарити:
- Кількість місць: 1.5 місний
- Розмір: 137 х 191 см
- Розмір габаритний (заводський): 137 x 191 x 30 см | 30 см (подголовник)
- Розмір – додатковий функціонал: піднята (вбудована) подушка як додатковий бонус вашого комфорту
Комплектація:
- Мебель надувна: надувний матрац
- Меблі – артикул: Надувний матрац Intex 64142-2, 137 x 191 x 25 см, з насосом, подушками. Полуторний
- Клапан для зовнішнього накачування: є, силіконовий клапан «2 в 1»
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Знімний клапан силіконовий «2 в 1» Intex 11538G, сірий
- Насос для накачування: є, зовнішній ручний насос для простого та швидкого надування. набор насадок «3 в 1» для разного диаметра клапанов входит в комплектацию насоса
- Насос для накачування – артикул: Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
- Подушка: використовуйте 2 шт для комфортного відпочинку та міцного сну
- Подушка – артикул: Надувна флокована подушка Bestway 67121, 42 х 26 х 10 см, сіра
Паковання: повнокольова коробка
Кількість коробок: 1 шт, 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Внутрішня технологія | Fiber-Tech™ – систему підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом, на відміну від звичайної системи з ПВХ перегородок |
| Внутрішня фіксація | система перегородок — вертикально-балкова (подовжне) |
| Клапан для зовнішнього накачування | є, силіконовий клапан «2 в 1» |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 496 ₴



