
Каркасний басейн Bestway 56719 - 11 з гідромасажем та підсвічуванням 610 х 366 х 122 см
70 863 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56719-11 BW
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Загальні характеристики:
- Сиробник: Bestway
- Країна: Китай
- Тип: каркасний басейн
Серія:
- Каркас – система фіксації: трійник під штифти
- Каркас – прогони, стійки: прогони та стійки круглої форми
- Чаша – матеріал ПВХ: Стінки басейну: 0.56 мм 3-х шарове ПВХДно басейну: 0.56 мм 3-х шарове ПВХ
- Чаша – зовнішнє облицювання: імітація цегли
- Чаша – внутрішнє облицювання: комбінована - дно: камінці/мозаїка, стінки: блакитні
- Чаша – тип підключення: отвори, стандарт 38 мм
Габарити:
- Розмір басейну: 610 х 366 х 122
- Розмір заводський: 610 х 366 х 122 см
- Розмір габаритний (після встановлення): 610 х 426 х 122 см
- Розмір фактичний (зона для купання): 610 х 366 х 110 см
- Об'єм басейну (зведений): 13 – 27 м³
- Об `єм басейну (фактичний до 90%): 20 241 л
- Форма басейну: овальна
- Час монтажу: 120 хвилин (2 особи)
Комплектація:
- Пісочний насос: використовуйте насос 10 500 л/год для очищення від механічного забруднення
- Пісочний насос – артикул: Пісочний фільтр насос Intex 26648 (SF70220-2), 10 500 л\год, 36 кг
- Підключення до басейну: використовуйте для підключення фільтр-насоса до басейну
- Підключення до басейну – артикул: Набір плунжерних кранів у зборі Intex 22747 (25025), Гідро-Аерація під отворами (10255, 10744, 10256, 22371, 10745 2 шт, 10747 2 шт)
- Гідроаерація: використовуйте набір для підключення 22747 (аерація в комплекті)
- Гідроаерація – артикул: Випускний з'єднувач із "Гідро-Аерацією" Intex 22371 (новий стандарт New) для басейну з отворами (38 мм)
- Заглушки до виходів під фільтрацію: використовуйте набір для підключення для перекриття виходів води
- Заглушки до виходів під фільтрацію – артикул: Набір плунжерних кранів у зборі Intex 22747 (25025), Гідро-Аерація під отворами (10255, 10744, 10256, 22371, 10745 2 шт, 10747 2 шт)
- Дезінфекція води – хлоргенератор: використовуйте хлоргенератор 5 г/год для дезінфекції в автоматичному режимі
- Хлоргенератор — артикул: Хлоргенератор Intex 26668 (ECO5220/QS500), 5 г/рік
- Прибирання верхнього шару води: використовуйте скіммер для збирання сміття з верхнього шару води в автоматичному режимі
- Прибирання верхнього шару води: скіммер – артикул: Скіммер для басейну навісний поверхневий Intex 28000, працює від фільтр-насоса 6 000 л/год і більше
- Прибирання дна пилосос: використовуйте пилосос для збирання великого сміття з дна басейну
- Збирання дна пилосос – артикул: Набір для чищення басейну Intex 28003, пилосос для очищення дна, працює від фільтр насоса потужністю 3028 л/год і більше
- Драбина: використовуйте для зручного та безпечного входу/виходу з води
- Драбіна- артикул: Драбіна для басейну Bestway 58336. До басейнів висотою до 122 см
- Підстилка: використовуйте для захисту дна від протирання та проколів
- Підстилка – артикул: Універсальна підстилка X-Treme 28906 (Intex 18933), ▭ 600 х 500 см
- Підсвічування: використовуйте для затишку та комфорту у темний час доби
- Підсвічування – артикул: Магнітна світлодіодна лампа Bestway 58502. Працює від батарейок 3 шт «ААА»
- Додатковий бонус: масажна система
- Клапан для зливу води: вбудований зливний клапан полегшує злив
- Адаптер для зливу води — артикул: Адаптер Bestway 1419 (P6D1419) для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
- Інструкція від виробника: є
Паковання: картонна коробка
Кількість коробок: 1 шт, 3 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 20241 л |
| Довжина | 610 см |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тент | необхідний для запобігання попаданню пилу та сміття у воду |
| Підстилка | використовуйте для захисту дна від протирання та проколів |
| Прибирання верхнього шару води | використовуйте скіммер для збирання сміття з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Прибирання дна пилосос | використовуйте пилосос для збирання великого сміття з дна басейну |
| Волейбольна сітка | необхідна сітка для розваг та ігор у басейні |
| Пісочний насос | використовуйте насос 10 500 л/год для очищення від механічного забруднення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 863 ₴


