Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Тип: намет
- Колір: синій
- Водостійкість: слабкий дощ
Серія:
- Серія: "Спортивна" - удосконалена серія для більш екстремального використання. Чудовий дизайн, комфорт. Більш щільний матеріал ПВХ – ще більше надійності, довговічності. Зроблені для підлітків та дорослих.
- Особливості: ✓внутрішню кишеню для зберігання особистих речей;
- Тип особливості: двошаровий намет - складається з внутрішнього шару та зовнішнього (намет, тент): ✓ створює повітряний прошарок (теплоізоляція); ✓ мінімізація, відсутність конденсату; ✓ чудова вентиляція;
- Матеріал: ткань: 180T поліестер з покриттям PU600mm: ✓ 190Т(Thread Count) - це сумарна кількість ниток у квадратному дюймі в поздовжньому та поперечному напрямках. Чим більша кількість ниток, тим щільніша тканина; ✓ поліестер – синтетична тканина з поліефірних волокон; ✓ PU – поліуретанове покриття (вид обробки тканини); дно: 110 г/м2 ПЕ (поліетилен);
- Особливості матеріалу: ✓ 600 мм водяного стовпа: досягається за допомогою одинарного нанесення поліуретанового просочення, на зовнішню тканину тенту, така товщина не впоратися з дощем і можливі протікання;
- Тип збирання: ✓ механічне складання - класичне складання намету (установка намету, тенту, дуг та кілочків);
Габарити:
- Кількість місць: 4-місна
- Розмір: 310 х 240 х 130 см
- Розмір (спального місця): 210 х 240 см
- Вага (товар): 3,8 кг
Упаковка: повнокольорова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 600 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 240 см |
| Висота | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴





