
Каркасний басейн Intex 26368 - 16, 732 х 366 х 132 см 150мг/11 г/год 10 500 л/год драбина, тент, підстилка
103 358 ₴
- В наявності
- Код: 26368- 16
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна: Китай
- Тип: каркасний басейн
Серія:
- Каркас – система фіксації: куточок на клямках
- Каркас – прогони, стійки: прогони круглої форми, стійки овальної форми
- Чаша – матеріал ПВХ: Стінки басейну: 0.62 мм 3-х шарове ПВХДно басейну: 0.62 мм 3-х шарове ПВХ
- Чаша – зовнішнє облицювання: бархатисто графітова
- Чаша – внутрішнє облицювання: імітація плитки під мозаїку стаціонарного басейну
- Чаша – тип підключення: отвори, стандарт 38 мм
Габарити:
- Розмір басейну: 732 х 366 х 132
- Розмір заводський: 732 х 366 х 132 см
- Розмір габаритний (після встановлення): 792 х 426 х 132 см
- Розмір фактичний (зона для купання): 732 х 366 х 120 см
- Об'єм басейну (зведений): 27 – 40 м³
- Об `єм басейну (фактичний до 90%): 31 805 л
- Форма басейну: прямокутна
- Час монтажу: 120 хвилин (2 особи)
Комплектація:
- Пісочний насос: використовуйте насос 10 500 л/год для очищення від механічного забруднення
- Пісочний насос – артикул: Пісочний фільтр насос Intex 26648 (SF70220-2), 10 500 л\год, 36 кг
- Підключення до басейну: використовуйте для підключення фільтр-насоса до басейну
- Підключення до басейну – артикул: Набір плунжерних кранів у зборі Intex 22747 (25025), Гідро-Аерація під отворами (10255, 10744, 10256, 22371, 10745 2 шт, 10747 2 шт)
- Гідроаерація: використовуйте набір для підключення 22747 (аерація в комплекті)
- Гідроаерація – артикул: Випускний з'єднувач із "Гідро-Аерацією" Intex 22371 (новий стандарт New) для басейну з отворами (38 мм)
- Заглушки до виходів під фільтрацію: використовуйте набір для підключення для перекриття виходів води
- Заглушки до виходів під фільтрацію – артикул: Набір плунжерних кранів у зборі Intex 22747 (25025), Гідро-Аерація під отворами (10255, 10744, 10256, 22371, 10745 2 шт, 10747 2 шт)
- Дезінфекція води – хлоргенератор: озон 150 мг/год, хлор 11 г/год, використовуйте для дезінфекції в автоматичному режимі
- Хлоргенератор – артикул: Хлоргенератор - озонатор Intex 26666 (ZS6220), хлор 11 г/год, озон 150 мг/год
- Прибирання верхнього шару води: використовуйте скіммер для збирання сміття з верхнього шару води в автоматичному режимі
- Прибирання верхнього шару води: скіммер – артикул: Скіммер для басейну навісний поверхневий Intex 28000, працює від фільтр-насоса 6 000 л/год і більше
- Прибирання дна пилосос: використовуйте пилосос для збирання великого сміття з дна басейну
- Збирання дна пилосос – артикул: Набір для чищення басейну Intex 28003, пилосос для очищення дна, працює від фільтр насоса потужністю 3028 л/год і більше
- Драбина: драбина зі знімними сходинками: використовуйте для зручного та безпечного входу/виходу з води
- Драбина – артикул: Драбина для басейну Intex 28077 (28074), зі знімними сходами, з майданчиком. До басейнів висотою до 132 см
- Тент: використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду
- Тент-захисний – артикул: Тент - чохол для каркасного басейну Intex 18936, ▭ 732 х 366 см (фактичний ▭ 772 х 406 см)
- Підстилка: використовуйте для захисту дна від протирання та проколів
- Підстилка – артикул: Універсальна підстилка X-Treme 28907 (Intex 12740, Intex 18941), ▭ 800 х 600 см
- Клапан для зливу води: вбудований зливний клапан полегшує злив
- Клапан для зливу воды – артикул: Пробка дренажна Intex 11044
- Адаптер для зливу води: використовуйте адаптер до зливного клапана, потрібен шланг
- Адаптер для зливу води – артикул: Адаптер Intex 10201 для садового шлангу. Перехідник для зливного клапана басейнів
- Інструкція від виробника: є
Упаковка: картонна коробка
Кількість коробок: 1 шт, 2 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 31805 л |
| Довжина | 732 см |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 132 см |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тент | використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду |
| Підстилка | використовуйте для захисту дна від протирання та проколів |
| Прибирання верхнього шару води | використовуйте скіммер для збирання сміття з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Прибирання дна пилосос | використовуйте пилосос для збирання великого сміття з дна басейну |
| Волейбольна сітка | використовуйте сітку для розваг та ігор у басейні |
| Пісочний насос | використовуйте насос 10 500 л/год для очищення від механічного забруднення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 358 ₴


