Загальні характеристики:
- Категорія сайту: крісло
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: Air Furniture™
- Можливість використання: у приміщенні
- Колір: помаранчевий
- Додаткові бонуси: інструкція
- Максимальне навантаження: до 55 кг
- Матеріал: ПВХ
- Матеріал – товщина: 0.3 мм
Внутрішня будова:
- Внутрішня фіксація: система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
- Внутрішня технологія: Wave-Beam™ – систему підтримки з одношаровий ПВХ з отворами, робить виріб більш легшим
Габарити:
Розмір габаритний (заводський): 65 х 64 х 74 см
Комплектація:
- Мебель надувна: надувне крісло
- Меблі – артикул: Дитяче надувне крісло «Тигр» Intex 68556, 65 х 64 х 74 см, оранжеве
- Клапан для зовнішнього накачування: є, силіконовий клапан
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
Упаковка: повнокольорова коробка
Кількість коробок: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Надувне крісло |
| Вікова група | Для дітей |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Колір | Помаранчевий |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 55 кг |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | до 55 кг |
| Матеріал – товщина | 0.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴





