
П'ятимісний надувний човен Intex 68325 Excursion 5 Set 3-х камер 366 х 168 см весла, ручний насос 3-х камерний
10 639 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68325 new

Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Тип: човен моторний
- Тип: Моторно-гребний човен — приводиться в рух як за допомогою веселих, так і за допомогою встановлення мотора. Для монтажу мотора використовується навісний транець, який встановлюється на надувний борт.
- Колір: сірий
Увага!: За законом в Україні, не підлягають реєстрації такі плавності: ✓ малі моторні суда, обладнані механічним двигуном (двигунами) із загальною максимальною потужністю до 10 кВт, крім рибальських суднов, що не підлягають нагляду класифікаційного суспільства; ✓ веселі кораблі завдовжки до 4 метрів, які не використовуються для промислу водних біоресурсів, перевезення вантажів і/або пасажирів для здійснення підприємницької діяльності
Серія:
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріала: 0.75 мм
- Максимальна місткість: п'ятеро дорослих
- Кількість повітряних камер: 3 шт
- Дно: ✓ надувне – надувається разом із човном. Судно з таким дном є більш стійким і є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили.
- Дно (конструкція): I-Beam™: одношаровий ПВХ
- Можливість підключення двигуна: є
- Максимальне навантаження: 600 кг
Габарити:
- Кількість місць: 5-місна
- Розмір у надутому вигляді: 366 х 168 см
- Висота (у надутому стані)*: 43 см
- Довжина весел: 122 см
Комплектація:
- Насос: ручний
- Насос – артикул: Ручний насос для надування Intex 68614 (об'єм 1.7 л)
- Весла: алюмінієві: універсальні
- Весла – артикул: Весла алюмінієві для човнів Intex 69627 (10156)
- Клапан: ✓ Boston клапан (подвійної дії) на дві основні камери корпусу для швидкого заповнення, швидкого спуску; ✓ силіконовий клапан;
- Клапан – артикул: Клапан "Бостон" Intex 10033 (10034)
- Сидіння: надувні зі спинками;
- Сидіння – артикул: Надувне крісло заднє Intex 11060
- Сидіння – артикул: Надувне центральне сидіння Intex 11061
- Сидіння – артикул: Переднє крісло надувне Intex 11059
- Тримачі (фіксація): ✓ тримач для вудки являє собою трубку, у яку вставляється комель вудлища, і кріплення на борт човна (4 шт.);
- Швартівка: страхувальний трос по всьому периметру човна
- Сумка для снастей: є
- Приєднай: Стандартна вимкнена (трикутна): ✓ слугує для комфортнішого керування й дає змогу фіксувати весла; (є 4 шт.)
- Чохол для зберігання: є
- Гніздо для транця*: є
- Коліно – артикул: З'єднувальне коліно для весел Intex 10154
Увага!:
Документи: 8 квітня 2020 року, законодавство України спростили реєстрацію маломірних човнів. Човники завдовжки до 4 метрів і потужність двигуна до 10 кВ більше не потрібно реєструвати.
Увага!: Інформацію про розміри надає виробник. На товарі вказані габаритні розміри — граничні значення довжини, ширини та висоти з урахуванням додаткових конструкцій (тримачі веселощів, кріплення для шнурівки та інші витичні елементи).
Паковання: повнокольова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Довжина | 366 см |
| Ширина | 168 см |
| Вантажопідйомність | 600 кг |
| Пасажиромісткість | 5 |
| Тип сидіння | Надувне |
| Кількість сидячих місць | 5 шт. |
| Особливості | Насос, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 5-місна |
- Ціна: 10 639 ₴









