
Надувне ліжко Intex 64116, 99 х 191 х 30 см з вбудованим електронасосом Односпальне
1 679 ₴
- В наявності
- Код: 64116
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Підкатегорія: ліжка
Бренд: Intex
Країна виробник: Китай
Тип товару: ліжка
Колір: сірий
Технічні характеристики:
-
Варіант комфорту: Dura-Beam™ STANDARD
-
Максимальне навантаження: 126 кг
-
Можливість використання: у приміщенні
Матеріали:
-
ПВХ (товщина 0.35 мм)
-
Верхнє покриття — флоковане (товщина 0.15 мм)
Внутрішня конструкція:
-
Вертикально-балкова система перегородок
-
Додаткова фіксація нижнього контуру — Bottom Support™
-
Підтримка Fiber-Tech™ — 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом
Габарити:
-
Спальне місце: 97–99 см (1-місний, TWIN)
-
Заводський розмір: 99 х 191 х 30 см
-
Висота з урахуванням підголовника: 35 см
-
Додатковий функціонал: вбудована подушка
Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 64116, 99 х 191 х 30 см
-
Вбудований електричний насос
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 126 кг |
| Кількість місць | 1 місний |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ STANDARD |
| Сумка для зберігання | необхідна сумка для зберігання у складеному вигляді, для комфорту на момент транспортування або комфорту для щоденного користування |
| Флоковане покриття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴


