
Двомісний надувний човен Intex 58332 Explorer 300 Set 211 х 117 см з веслами, ручним насосом 2-х камерний
1 539 ₴
- В наявності
- Код: 58332

Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Тип: човен гребний
- Вид:Гребний човен – рухається за допомогою весел. Має замкнуту форму корпусу без бортів, що виступають назад, і плоске днище. Позитивні якості: компактність, мала вага, плавність і безшумність ходу. Оптимальний варіант для риболовлі та відпочинку. Оснащується м'яким дном.
- Колір: помаранчевий
Увага! За законом України не підлягають реєстрації такі плавзасоби: ✓ малі моторні судна, оснащені механічним двигуном (двигунами) із загальною максимальною потужністю до 10 кВт, крім рибальських суден, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства; ✓ весільні судна довжиною до 4 метрів, які не використовуються для промислу водних біоресурсів, перевезення вантажів та/або пасажирів з метою здійснення підприємницької діяльності
Серія:
- Серія: «Пляжна» - призначена для комфортного відпочинку та релаксу в басейні та на морі. Дозволяє відпочивати де б ви не знаходилися.
- Матеріал: высококачественный винил
- Товщина матеріала: 0.38 мм
- Максимальна місткість: один дорослий, двоє дітей
- Кількість повітряних камер: 2 шт
- Дно: ✓ надувне – надувається разом із човном. Судно з таким дном є більш стійким і є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили.
- Дно (конструкція): поздовжня, вертикально-балкова конструкція «Wave Beam»
- Максимальне навантаження: 186 кг
Габарити:
- Кількість місць: 2-х місна
- Розмір у надутому вигляді: 211 х 117 см
- Висота (у надутому стані)*: 41 см
- Довжина весел: 122 см
Комплектація:
- Насос: ручний
- Насос – артикул: Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
- Весла: пластикові: човнові
- Весла – артикул: Весла пластикові для човнів Intex 59623
- Клапан: силіконовий клапан
- Клапан – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
- Сидіння: немає
- Швартівка: міцне пластикове кріплення на носі човна зі швартовкою
- Уключини: Стандартна уключина (кругла): ✓ служить для більш комфортного керування та дозволяє фіксувати весла; (є 2 шт)
- Кільце ущільнювача – артикул: Ущільнювальне, універсальне кільце Intex 10035 для весел
- Лопата – артикул: Лопата для весла Intex 10176
- Коліно – артикул: З'єднувальне коліно для весел Intex 10036
Увага! Інформацію про розміри надає виробник. На товарі вказані габаритні розміри - граничні значення довжини, ширини та висоти з урахуванням додаткових конструкцій (тримачі весел, кріплення для шнурівки та інші елементи, що виступають).
Упаковка: повнокольорова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Довжина | 211 см |
| Ширина | 117 см |
| Вантажопідйомність | 186 кг |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Особливості | Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 122 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 2-х місна |
- Ціна: 1 539 ₴







