
Надувний матрац Bestway 67473 матрац 67003 електронасос 66640 Двомісний 152 х 203 х 22 см
1 591 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67473
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: Pavillo™
- Можливість використання: на відкритому повітрі
- Поверхня покриття: флоковане покриття
Габарити:
- Кількість місць: 2 місний
- Розмір: 152 х 203 см
- Розмір габаритний (заводський): 152 х 203 х 22 см
Комплектація:
- Мебель надувна: надувний матрац
- Меблі – артикул: Надувний матрац Bestway 67473 (матрац 67003, електронасос 66640). Двомісний 152 х 203 х 22 см
- Клапан для зовнішнього накачування: є, силіконовий клапан «2 в 1»
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Знімний клапан силіконовий «2 в 1» Bestway 62151, чорний
- Насос для накачування: є, зовнішній електричний насос для простого та швидкого надування. набор насадок «3 в 1» для разного диаметра клапанов входит в комплектацию насоса
- Насос для накачування – артикул: Електричний насос для надування Intex 66640 від мережі (220-240 V, 650 л/хв)
Упаковка:
Кількість коробок: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клапан для зовнішнього накачування | є, силіконовий клапан «2 в 1» |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 591 ₴



