
Надувний матрац Pavillo Bestway 67471 матрац 67001 електронасос 66640 Одномісний 99 х 188 х 22 см
1 253 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67471 BW
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: Pavillo™
- Варіант комфорту (каталог): Flocked
- Можливість використання: на відкритому повітрі
- Колір: синій
- Додаткові бонуси: сумка с ручками, инструкция
- Максимальне навантаження: 100 кг
Габарити:
- Кількість місць: 1 місний
- Розмір: 99 х 191 см
- Розмір габаритний (заводський): 99 х 188 х 22 см
Комплектація:
- Мебель надувна: надувний матрац
- Меблі – артикул: Надувний матрац Pavillo Bestway 67471 (матрац 67001, електронасос 66640). Одномісний 99 х 188 х 22 см
- Клапан для зовнішнього накачування: є, силіконовий клапан «2 в 1»
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Знімний клапан силіконовий «2 в 1» Bestway 62151, чорний
- Насос для накачування: є, зовнішній електричний насос для простого та швидкого надування. набор насадок «3 в 1» для разного диаметра клапанов входит в комплектацию насоса
- Насос для накачування – артикул: Електричний насос для надування Intex 66640 від мережі (220-240 V, 650 л/хв)
Упаковка:
Кількість коробок: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Клапан для зовнішнього накачування | є, силіконовий клапан «2 в 1» |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 253 ₴




