
Надувний матрац Intex 66781 матрац 64143 електронасос 66640 Двомісний 152 х 203 х 25 см
1 805 ₴
- Немає в наявності
- Код: 66781
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
Технічні дані:
- Варіант комфорту: Сamping™
- Варіант комфорту (каталог): Pillow Rest Classic
- Можливість використання: у приміщенні
- Колір: чорний
- Максимальне навантаження: 210 кг
- Матеріал: ПВХ
- Матеріал – товщина: 0.3 мм
- Поверхня покриття: флоковане покриття
- Поверхня покриття – товщина: 0.15 мм
Внутрішня будова:
- Внутрішня фіксація: система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
- Внутрішня технологія: Wave-Beam™ – систему підтримки з одношаровий ПВХ з отворами, робить виріб більш легшим
Габарити:
- Кількість місць: 2 місний
- Розмір: 152 х 203 см
- Розмір габаритний (заводський): 152 х 203 х 25 см | 30 см (подголовник)
- Розмір – додатковий функціонал: піднята (вбудована) подушка як додатковий бонус вашого комфорту
Комплектація:
- Меблі надувні: надувний матрац
- Меблі – артикул: Надувний матрац Intex 66781 (матрац 64143, електронасос 66640). Двомісний 152 х 203 х 25 см
- Клапан для зовнішнього накачування: є, силіконовий клапан «2 в 1»
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул: Знімний клапан силіконовий «2 в 1» Intex 11538G, сірий
- Насос для накачування: є, зовнішній електричний насос для простого та швидкого надування. набор насадок «3 в 1» для разного диаметра клапанов входит в комплектацию насоса
- Насос для накачування – артикул: Електричний насос для надування Intex 66640 від мережі (220-240 V, 650 л/хв)
Упаковка: повнокольорова коробка
Кількість коробок: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 210 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 210 кг |
| Внутрішня технологія | Wave-Beam™ – систему підтримки з одношаровий ПВХ з отворами, робить виріб більш легшим |
| Внутрішня фіксація | система перегородок — вертикально-балкова (подовжне) |
| Клапан для зовнішнього накачування | є, силіконовий клапан «2 в 1» |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 805 ₴


