
Баки для сортування сміття Keden COMPACTA R, комплект 3x40 л, чорний, кришка синя, зелена, жовта
3 240 ₴
- В наявності
- Код: 5905197562742
Баки для сортування сміття Keden COMPACTA R — це комплект з трьох контейнерів по 40 л у чорному кольорі, виготовлених з високоякісного переробленого поліпропілену, що придатний для використання за мінусових температур та стійкий до УФ-випромінювання.
Контейнери оснащені ергономічними контрастними кришками з двостороннім рухомим відсіком, що за потреби фіксується у вертикальному положенні. Широка рамка кришки забезпечує зручне закріплення сміттєвого пакета. Поверхня баків стійка до спиртів, жирів та масел. Синій, зелений та жовтий кольори кришок слугують своєрідними маркерами, що додає зручності при сортуванні сміття, розділяючи відходи на фракції — для паперу, скла та пластику, наприклад. Завдяки лаконічній круглій формі та кольору, вироби вдало впишуться за призначенням у будь-який простір. Гладка поверхня пластику дозволяє легке миття баків COMPACTA R.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби з пластику, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бак для сміття |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Кришка | Плоска |
| Діаметр | 394 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до низької і високої температури | Так |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Комплектація | • місткі ємності для мусра — 3 шт. • кришки з двостороннім рухомим відсіком — 3 шт. |
| Переваги | • контрастна кришка — зручність для сортування відходів • перероблений пластик • легко миється • зручно перевозити • невелику вагу виробу |
| Обсяг | 120 |
| Розмір упаковки | 41х41х70 см |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Висота | 574 |
| Бренд | Keden by Prosperplast |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 1 шт — 39,4х39,4х67,4 см |
| Колір бака | корпус — чорний; кришка — синя, зелена, жовта |
| Загальний об'єм баків | 120 л = 3х40 л |
- Ціна: 3 240 ₴



