
Ємність для збору дощової води Prosperplast Smooth антрацит 200 л
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 5905197368276
Ємність для збору дощової води Prosperplast Smooth, 200 л у практичному кольорі антрацит виготовлена з високоякісного пластику, стійкого до погодних умов.
Виріб оснащений кришкою із запобіжним пристроєм, що захищає від небажаного відкриття (дітьми, тваринами, вітром). Додатковою переваго є гладкі стінки, завдяки яким легко просвердлити зливні отвори у будь-якому місці.
Ємність Prosperplast Smooth, 200 л — ідеальний вибір для людей, які цінують функціональність, простоту та екологічність. Резервуар дозволяє не лише ефективно використовувати зібрані водні ресурси із турботою про навколишнє середовище, а й може стати відмінним способом уникнути підтоплення та утворення калюж на вашій ділянці під час сильних дощів. Завдяки лаконічній формі та кольору Ємність Smooth вдало впишеться за призначенням у будь-який простір.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби з пластику, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Одностінний |
| Об'єм резервуара | 200 л |
| Тип резервуара за кількістю секцій | Односекційний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 106.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Комплектація | • містка місткість • кришка |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Переваги | • високоякісний пластик • гладка поверхня • фіксація кришки • легко миється |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Тип | місткість для води |
| Розміри в упаковці | 62х62х108 см |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 60х60х106,6 см |
| Діаметр зверху | 60 см |
| Діаметр знизу | 44 см |
| Форма | Кругла |
| Стан | Нове |
| Обсяг | 200.0 |
| Тип бака | Вертикальний |
- Ціна: 2 160 ₴



