
Компостер Prosperplast COMPOGREEN чорний 220 л
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 5905197268149
Компостер Prosperplast COMPOGREEN, чорний, 220 л дозволяє ефективно розкладати органічні відходи і отримувати природний компост, суттєво знижуючи обсяг змішаних побутових відходів. Виготовлений із преробленого гнучкого пластику, що стійкий до погодних умов.
Бічні стінки виробу мають оптимальну кількість вентиляційних отворів, що забезпечують правильну циркуляцію повітря, поліпшуючи і стабілізуючи процес біорозкладу, не поширюючи при цьому неприємні запахи навкруги. Верхня стінка, яка слугує кришкою, зручно відкривається для завантаження відходів, а також обладнана ручкою із механізмом блокування відкриття, що обмежує доступ непроханим гостям, таким як птахи, коти чи собаки. Для зручного забору компосту слугують два нижні бічні лючки із протилежних боків виробу.
Конструкція передбачає відсутність дна, адже контакт з ґрунтом сприяє біорозкладу. Природні компостні бактерії, відповідальні за отримання натуральних добрив, для найкращої роботи потребують відповідної вологості, вентиляції та затінення — компостер Prosperplast COMPOGREEN 220 л відповідає всім необхідним умовам для отримання найкращого зрілого компосту.
Проста конструкція забезпечує швидкий і легкий монтаж без особливих зусиль (див. відео), а також виріб легко транспортувати.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби з пластику, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 753 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 220 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | брендова картонна коробка |
| Комплектація | • стінки корпусу — 4 шт. • нижні бічні лючки — 2 шт. • кришка • ручка • комплект кріплень для збирання |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Переваги | • перероблений пластик • легке встановлення • оптимальна кількість вентиляційних отворів • верхня кришка з ручкою-блокатором відкривання • зменшення кількості побутових відходів • зручне завантаження та забір компосту |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Тип | компостер садовий |
| Розміри упаковки | 76х51х11,5 см |
| Вага в упаковці | 4,5 кг |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 61х61х75,3 см |
- Ціна: 2 160 ₴








