
Стілець-скриня Keter COOL STOOL пластик антрацит
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 7290106923843
Оригінальний та практичний Стілець-скриня Keter COOL STOOL з термоізоляційним ефектом у стильному кольорі антрацит приємно вразить своєю якістю та багатофункціональністю. Виріб підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Це чудовий варіант для саду, тераси, балкону, веранди, басейну та універсальне рішення у літній період для охолодження продуктів чи напоїв, що водночас може доповнити будь-який простір, як столик, підставка для декору або місце для сидіння. Виріб розрахований на навантаження до 100 кг.
Спеціальне внутрішнє термоізоляційне відділення дозволяє напоям та закускам тривалий час залишатися охолодженими, незалежно від температури зовні. COOL STOOL також рекомендовано заповнити кубиками льоду для кращого ефекту. На дні виробу є дренажний отвір із заглушкою, завдяки якому зручно позбуватися від талої води, а також легко мити стілець-скриню. Дві мінімалістичні ручки-отвори та невелика вага забезпечують комфортне транспортування.
Завдяки якості використаних матеріалів та особливостям конструкції виріб поєднує чудову функціональність та ергономічний дизайн. Стілець-скриня не піддається ржавінню та гниттю завдяки неметалічній рамі. Матеріал включає водонепроникну обробку, а також стійкий до УФ-випромінювання - колір не вигорає й не тьмяніє. Стілець-скриня Keter COOL STOOL захоплює витонченою стилізацією під плетений ротанг та міцною і легкою у догляді конструкцією із пластику, що має високу зносостійкість.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Розмір упаковки | 45х45х46 см |
| Гарантія | 24 мес. |
| Вага з упаковкою | 3,8 кг |
| Корисний об'єм | 39 л |
| Розмір внутрішній (ДхШхВ) | 37х37х37 см |
| Розмір зовнішній (ДхШхВ) | 43,7х43,7х44,3 см |
| Загальний обсяг виробу | 66 л |
| Тип туристичної меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Ширина стільця | 437 мм |
| Глибина стільця | 437 мм |
| Висота сидіння стільця | 443 мм |
- Ціна: 3 150 ₴









