Розкладне крісло Ranger River займає дуже мало місця в складеному стані, тому вирушаючи на риболовлю чи на природу, не забудьте взяти його з собою. Спеціальні ніжки не дають кріслу провалюватися під навантаженням людини в ґрунт, що є доволі зручно під час відпочинку. У крісла зручні підлокітники з підсклянником, у який можна покласти як склянку з улюбленим напоєм, так і якісь речі, які потрібні вам під рукою.
Крісло легко складається до компактних розмірів в чохол з плечовим ременем для зручності перенесення. Колір крісла відмінно підходить до іншої туристичної екіпіровці та буде добре гармоніювати з фарбами природи.
Розкладне крісло Ranger River - для риболовлі, для полювання, на дачі, під час відпочинку на березі водойми або в лісі - ось основна область, де можна використовувати розкладні крісла. Купити розкладне крісло Ranger, значить забезпечити собі комфортний відпочинок.
Розкладне крісло Ranger - це міцне, стійке крісло для відпочинку і для риболовлі, яке припаде до душі всім членам сім'ї.
Характеристика:
- тканина крісла: поліестер 600D;
- чохол з тканини 210D;
- колір: тканина - темно-зелений, каркас - сірий;
- рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 16 мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 84х54х80 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 92х12х13 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 46х53 (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 41,5 см;
- висота спинки: від сидіння 50,5 см;
- вага: 4 кг;
- навантаження: 110 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 530 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Висота сидіння стільця | 415 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 199 ₴










