Супер легкий та компактній стіл Ranger Compact Hike 205 підійде для будь якких цілей. Завдяки своїм компактним розмірам, з легкістю поміститься у рюкаку. В розкладеному вигляді доволі великий та зручний стіл, рохрахований на компанію з 3-4 чоловік. Стане незмінним помічником під час подорожей, при прогулянці в парку, піших походах, поїздках на велосипеді, відпочинку на пляжі, оцінять також рибалки та мисливці, легко поміститься у човні.
Складіть данний стіл, покладіть у багажник автомобіля і він завжди буде під рукою, не займаючи місця, Ви в будь-який час та місці, зможете влаштувати пікнік на свіжому повітрі. Стільниця виготовлена з міцного поліестеру Оксфорд, з додатковим просоченням, яке робить тканину водонепроникненною.
Не піддається впливу УФ-променям, не вигоряє, буде довгий час мати приємний зовнішній вигляд. Для більшої жорсткості та щоб запобігти провисанню тканини, в середині розміщені ребра жорсткості. Каркас столу виконаний з легкого авіаційного алюмінію, міцна конструкція робить складаний стіл довговічним.
Не потребує додаткового догляду, достатньо просто протирати ганчіркою і стіл буде як новий. Аби розкласти чи скласти не потрібно багато часу чи зайвих зусиль, все продумано та полегшено, зібрати зможе будь хто. Необхідно просто витягти з чохла, розкрити конструкцію та зафіксувати профіль в спеціальні пази і зверху приєднати стільницю.
Процес складання займе лічені секунди. Під час складання конструкція додатково фіксується стрічкою, щоб зменшити розміри і полегшить упаковування в чохол. В стільниці розміщені 2 бічні кишені в котрі Ви можете помістити різні дрібні речі, або телефон, це дуже зручно під час походів. Максимальне навантаження на стіл 25 кг.
Комплектується чохлом для транспортування.
Характеристики:
- рама столу: профільна алюмінієва труба Ø7х10 мм, товщина профілю– 2 мм;
- колір столу: чорний, сірий;
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 51х55х74 см (ВхГхШ);
- розмір столу в складеному вигляді: 75х8х7см (ВхГхШ);
- навантаження на стіл: 25 кг;
- чохол у комплекті;
- вага столу: 1 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Тканина |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 510 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 099 ₴










