Компактні розміри та вага крісла- ось основні показники даної моделі. У складеному вигляді крісло з легкістю поміститься у вашому рюкзаку. Тому його можна використовувати як для кемпінгово відпочинку, так і брати у туристичні походи, бо займає мінімум місця.
Металеві трубки з’єднані еластичним шнуром, завдяки чому крісло не можливо зібрати неправильно і в розібраному вигляді не треба шукати яка трубка та куди підходить. У комплект входить чохол, який в свою чергу можна використовувати як сумку, прикріпивши в низ крісла.
Чохол по боках має ручки для зручного перенесення, та спеціальне кріплення під карабін, аби зафіксувати у себе на поясі чи пристібнути до рюкзака. Сидіти в кріслі Compact Hike 206 одне задоволення, Ви закриті з боків від задування холодного повітря.
Крісло виглядає дуже стильно, виконано в приємних кольорах та з яскравим контуром, будете виділятись на відпочинку.
Характеристика:
- Тканина крісла: поліестер 600D;
- чохол з тканини поліестер 600D;
- колір: тканина – сірий, червоний, каркас – червоний, чорний;
- рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 12-19 мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 62,5х55х55 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 35,5х10х13 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 28,5х27-44 (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 31 см;
- висота спинки: від сидіння 62,5 см;
- вага: 1,5 кг;
- навантаження: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Висота сидіння стільця | 310 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 625 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 999 ₴










